O firmie

Koloseum

RomaGastro rozpoczęła swoją działalność na rynku w 1998 r. Swoją pozycję na rynku zawdzięcza zbieranemu przez kilka lat doświadczeniu, a także wysoko wykwalifikowanej kadrze.

Podstawą naszej działalności jest wyposażenie gastronomii. Zajmujemy się kompleksowym wyposażeniem lokali gastronomicznych, tj.: wyposażenie restauracji, stołówek, hoteli, wyposażenie pizzerii oraz barów i dyskotek, wykonujemy projekty technologiczne, montaż sprzętu gastronomicznego oraz jego uruchomienie, szkolimy personel w zakresie działania urządzeń oraz zajmujemy się serwisem gwarancyjnym a także pogwarancyjnym.

Dzięki szerokiej ofercie jesteśmy w stanie zaspokoić potrzeby nawet najbardziej wymagającego klienta. Staramy się przekazać Naszą wiedzę organizując pokazy w siedzibie Naszej firmy lub u klienta oraz szkolenia z zakresu działalności gastronomicznych (pizza oraz kebab).

To właśnie dla Państwa stworzyliśmy sklep z ekspozycją 100m2, posiadamy magazyny około 200m2.
Ponadto wybrany sprzęt gastronomiczny można obejrzeć podczas pracy, ponieważ posiadamy również pokazową kuchnię z pizzerią, to właśnie tutaj organizujemy szkolenia.

Logo firmy symbolizuje to, co jest dla nas najważniejsze – świadczenie solidnych i przemyślanych rozwiązań. Rzym jest miejscem, gdzie wymaga się wyjątkowo wysokich standardów od kucharzy i restauratorów. Wiekowa tradycja tego regionu stała się powodem powstania sztuki kulinarnej znanej obecnie na całym świecie. W RomaGastro wspieramy tą sztukę i chcemy pomóc naszym Klientom w budowaniu własnego Imperium Gastronomicznego.

Posprzedażowa obsługa Klienta

Naszym Klientom zapewniamy pełną obsługę zakresie: serwis sprzętu gastronomicznego, dostawa, montaż oraz uruchomienia urządzeń. Gwarantujemy skuteczne przeszkolenie, prowadzone przez doświadczonych fachowców z naszej firmy.

Napisz do nas »